Tworzymy oprogramowanie, które pozwala rozwijać biznes

Programy i aplikacje

Dedykowane programy i aplikacje są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Gwarantują rozwój firmy, pozwalają na zdobywanie przewagi nad konkurencją na stale rozwijających się rynkach.

Wyceń projekt

Dedykowane systemy IT

Zajmujemy się projektowaniem, wdrożeniem i utrzymaniem dedykowanych systemów IT. W tym rozwiązaniu nie tylko tworzymy oprogramowanie, ale również dostarczamy środowisko i infrastrukturę niezbędną do działania programów.

Wyceń projekt

Jesteśmy Agile

Zwinne zarządzanie projektami pozwala tworzyć wysokiej jakości programy, które w 100% spełniają potrzeby użytkowników.

Pracujemy w cyklach dwutygodniowych. To oznacza, że co 2 tygodnie prezentujemy wybraną część oprogramowania, tak aby upewnić się, że tworzony produkt jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Jak wytwarzamy Twoje oprogramowanie?

1. Zapytanie biznesowe

Aby poprawnie zrozumieć Twoją potrzebę, zazwyczaj przeprowadzamy wstępną analizę biznesową. Celem tego etapu jest upewnienie się, że dobrze rozumiemy Twoje potrzeby oraz cel projektu, co pozwoli zarekomendować odpowiednią technologię. To również dobre miejsce na zrobienie przeglądu już wytworzonego kodu/systemu jeśli taki posiadasz.

2. Analiza biznesowa

Zazwyczaj przeprowadzana jest w formie warsztatów, podczas których ustalany jest szczegółowy zakres prac, harmonogram projektu, skład zespołu oraz projektujemy wizualizacje finalnego produktu.

3. Najważniejszy krok – faza wdrożenia

To nic innego jak pisanie kodu niezbędnego do realizacji projektu. Zazwyczaj wytwarzamy oprogramowanie w dwutygodniowych sprintach. Po realizacji każdego sprintu upewniamy się, że wytwarzany produkt jest zgodny z Twoimi wymaganiami.

4. Wsparcie i dalszy rozwój

Gwarantujemy wsparcie powdrożeniowe dla wytworzonego oprogramowania. Dalszy rozwój produktu jak dodanie nowych funkcjonalności, aktualizacja mająca na celu poprawne działanie w zmieniającym się środowisku lub rozwój infrastruktury – upewnimy się, że Twoje oprogramowanie działa zgodnie z założeniami.