Projektujemy i wdrażamy kompleksowe systemy IT w oparciu o innowacyjne rozwiązania chmurowe.

Dzięki chmurze Microsoft Azure Twoja firma korzysta z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, których wdrożenie w modelu tradycyjnym byłoby nieosiągalne z powodu wysokich kosztów. Rozwiązania chmurowe eliminują wydatki związane z budową infrastruktury, ale także czas niezbędny na jej wdrożenie.

Napisz do nas

Dlaczego warto mieć swój biznes w chmurze?

Oszczędność

Nie inwestujesz w infrastrukturę. Nie ponosisz jednorazowo ogromnego kosztu związanego z wyposażeniem serwerowni. Płacisz wyłącznie za usługi, z których rzeczywiście skorzystałeś.

Bezpieczeństwo

Chmura dostarcza Tobie bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie. Masz kopię zapasową, na której zawsze możesz polegać. Dostajesz wielopoziomową ochronę przed atakami cyberprzestępców. System IT w chmurze to odporność na pożary, powodzie i inne katastrofy.

Elastyczność

Czas wdrożenia zmian biznesowych skracany jest do minimum. Uruchamiasz nowe zasoby niemal natychmiast. Możesz cieszyć się praktycznie nieograniczoną wydajnością. Nie musisz obawiać się nagłego zwiększenia ruchu.

Dostępność

Chmura to gwarancja dostępności Twojego biznesu. Nie musisz obawiać się o awarię. Czas niedostępności usług oraz aplikacji chmurowych jest nieustannie minimalizowany.

Jak wygląda współpraca z nami?

Analiza potrzeb

Najpierw przeprowadzamy z Tobą konsultację oraz wstępną analizę biznesową. Zbieramy wymagania i oczekiwania, aby następnie móc zarekomendować Tobie optymalne rozwiązanie „szyte na miarę”.

Dedykowany plan

W oparciu o zebrane potrzeby biznesowe, przygotowujemy dla Ciebie szczegółowy projekt oraz harmonogram prac, który następnie zostanie zrealizowany w celu wprowadzenia nowych lub zmodyfikowania już istniejących rozwiązań.

Wdrożenie

To realizacja kolejnych etapów prac zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.
W trakcie trwania wdrożenia, jesteś na bieżąco informowany o jego postępach.

Wsparcie i dalszy rozwój

W ramach ustalonego zakresu gwarantujemy Tobie powdrożeniowe wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Jesteśmy także gotowi na prowadzenie dalszych prac związanych z Twoim biznesem.

Masz pytania? Nie czekaj!