WYJĄTKOWY ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z doświadczonych pasjonatów, których ulubionymi zajęciami są zgłębianie nowych technologii, dzielenie się wiedzą i nawiązywanie budujących więzi w zespole. Bardzo ważna jest dla nas odpowiednia atmosfera w zespole oraz komunikacja oparta na zaufaniu, dzięki czemu realizujemy z sukcesem nawet najbardziej wymagające projekty.

Koncentrujemy się na budowaniu długotrwałych relacji z Klientami zawsze kierując się podejściem win-win.

Maciej

CEO
Head of Business Development

W pracy:

Pasjonuję się zarządzaniem projektami zarówno metodami zwinnymi, jak i tradycyjnymi. Jestem wielbicielem nowych technologii i ciągle zmieniającego się rynku. Obecnie koncentruję się na budowie i rozwoju software house, który dostarczy nową jakość na rynku usług programistycznych, poprzez unikatowe podejście do Klientów oraz zapewnianie kompleksowej obsługi na każdym poziomie współpracy.

Po pracy:

Sport to moje ulubione hobby. O piłce nożnej mógłbym rozmawiać godzinami, uwielbiam biegi z przeszkodami oraz wycieczki rowerowe.

Owidiusz

Service Delivery Director

W pracy:

W pracy głównie koncentruję się na zapewnieniu odpowiedniego zespołu, który będzie posiadał kompetencje niezbędne do realizacji projektów i zadań. Upewniam się również, że projekty i zadania są realizowane z zachowaniem odpowiedniej jakości oraz dostarczane w uzgodnionym terminie i zgodnie z przewidzianym budżetem.

Po pracy:

Lubię podróże, dobre jedzenie i wycieczki rowerowe. Interesuję się nowymi technologiami, akwarystyką, GPW a także budownictwem.

Adam

Project Manager

W pracy:

W trakcie swojej kariery miałem okazję brać udział w wielu projektach, przechodząc przez wszystkie fazy rozwoju produktów. Zdobyte doświadczenie staram się wykorzystać w taki sposób, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania, gwarantujące rozwój i sukces. Dbam również o motywację i świetną atmosferę w swoim zespole.

Po pracy:

Interesuję się sportami walki, a w szczególności muay thai czyli tajskim boksem, który namiętnie trenuję.